شرکت حسابداری

 

شرکت حسابداری شرکتی است که مجموعه فعالیت های مربوط به امور مالی مالیاتی حسابداری حسابرسی مشاوره مالی و غیره را به صورت حضوری و غیر حضوری را به مشتریان خود ارائه می می کند.

شرکت روشان حساب پاشا با سابقه طولانی  با داشتن کادری متخصص و مجرب علاوه بر خدمات بالا اقدام به فروش نصب و راه اندازی انواع اتوماسیون های اداری و نرم افزار های مالی برای تمامی واحد های تجاری صنعتی تولیدی و … می کند.

شرکت روشان حساب بصورت تخصصی در زمینه آموزش نیروهای علاقه مند به امور حسابداری و حسابرسی و … و معرفی آنها به شرکت ها می کند.

شرکت حسابداری در رباط کریم

شرکت روشان حساب پاشا یکی از برترین شرکت های حسابداری در رباط کریم و شهرستان بهارستان می باشد که در این محیط بیش از 30 سال است که اقدام به خدمات دهی به تمامی مشتریان می نماید.

شرکت روشان حساب

 

کاهش مالیات

بعضی شرکت ها و کارخانجات تولیدی و سایر بنگاه های اقتصادی به علت همکاری با افراد بدون تخصص در زمینه مالی با مشکل مالیات های سرسام آور همراه با جرایم سنگین روبرو می شوند.

شرکت روشان حساب پاشا خدمتی در زمینه اقدام جهت کاهش مالیات و بررسی مدارک و اصلاح آنها و شرکت در جلسات اداره دارایی و مالیات ارائه می کند.

درصورتی که با این مشکل روبرو شده اید جهت کاهش مالیات بنگاه اقتصادی خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و جهت رفع مشکلات خود از راهنمایی های ما بهرمند شوید.